Уж болен от коронавирус: За мен всичко е една схема (РЕПОРТАЖ)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.07.2020 16:35
203
0

Мъж от Свети Влас се свърза с нас, за да разкаже своята прелюбопитна история, свързана с коронавируса.

Той е бил под карантина почти цял месец, след като сам решава да си направи тест за COVID-19. През цялото време нито той, нито член на неговото семейство, с което е затворен, не показват симптоми.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.