Възможно ли е атаката с бомбичките да е дирижирана от властта? ("Коментарът на Господарите")

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.09.2020 16:37
423
0

Скъпи приятели, атаката с бомбичките на протеста от 2 септември 2020 г. излеждаше организирана предварително.

Кой има интерес от това? Дали противниците на премиера Борисов или пък самите властимащи?

Така или иначе се завъртя в публичното пространство тезата, че всички протестиращи са лоши, което е поставяне под общ знаменател дори на младите хора, дошли с чисти сърца от чужбина да протестират срещу управлението на държавата.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.