Възрастни хора умират при съмнителни обстоятелства в старчески дом с краста

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.12.2017 18:55
176
0

Скъпи приятели, преди време ви показахме случай на епидемия от краста в дом за възрастни хора в Дървеница. Малко след излъчването на репортажа с нас се свързаха служители от дома. Те ни разказаха ужасяващи неща

 

 

ПЛЪЗНА ЛИ КРАСТА В СТАРЧЕСКИ ДОМ В СОФИЯ?

 

Оказа се, че ситуацията там е още по зловеща. Крастата е плъзнала от липса на хигиена. Вече две години има епидемия, без никой да взима мерки. Директорката Зоя Маркова знаела за това, но не предприема мерки, защото става въпрос за нерегламентиран хоспис, които получава до 300 лв., когато се настани човек там.

 

ОТИВАМЕ НА ПРОВЕРКА В СТАРЧЕСКИЯ ДОМ, КЪДЕТО ИМА СЪМНЕНИЕ ЗА КРАСТА

 

Вижте какво още ни разказаха бивши и настоящи служители в репортажа на Ева Веселинова.

 

ВЪЗРАСТНИ ХОРА ЖИВЕЯТ В НЕЧОВЕШКИ УСЛОВИЯ И МРЪСОТИЯ В НЕЗАКОНЕН СТАРЧЕСКИ ДОМ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Още от Репортажи

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.