Някой чувал ли е за този закон? Дейвид ще провери, как стоят нещата.
Закон за авторското право Gospodari.com 10.04.2003 17:09 66 0 Абонирай се... Гледай по-късно Коментирай Сподели Някой чувал ли е за този закон? Дейвид ще провери, как стоят нещата. Коментирай За да коментираш, трябва да влезешв профила си или да се регистрираш! Вход / Регистрация
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!