Строителен кран падна на оживен булевард в София. Инцидентът е станал при строежа на метрото при комплекс "Червено знаме" на бул. "Шипченски проход". Добрата новина е, че няма пострадали.

В момента на инцидента по булеварда са минали две коли и трамвай, но за щастие кранът е попаднал между тях.

Видео: Facebook / Забелязано в София
Радваме се, че няма постарадали! А отговорните за неизправното съоръжение да си понесат последствията!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!