Вандали превърнаха в сметище място за отдих в парк "Витоша" (снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
09.08.2022 10:35
234
0

Вандали превърнаха в сметище място за отдих в парк "Витоша".

Снимките са публикувани в личния профил във Facebook на Simeon Kiurkchiyski.

На полянката за почивка са разпилени камари от чашки, чинийки, кенчета от бира, найлонови торби и хранителни остатъци.

FB/Simeon Kiurkchiyski

В поста четем:

"Забелязал съм една "малка" разлика между хората отиващи в планината с РАНИЦИ и тези с пликчета BILLA, Kaufland или LIDL. Тези вторите всеки път като ги видя ... някак нещо в стомаха ми се обръща, защото знам, че чалгата, която дъни около тях и шумния им пикник, простотията, която носят в себе си, държат да я оставят и след себе си."

“Морската столица” Варна потъна в боклуци (видео)

За да е пълна картината на вакханалията, една от двете беседки, поставени на мястото, е с издънен покрив.

Източник: FB/Simeon Kiurkchiyski

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.