"Топлофикация"-София пусна снимка на камина с радиатор

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.11.2017 11:56
101
0

"Топлофикация"- София става все по-иновативна във фейсбук страницата си. След като пусна виц по свой адрес, сега от дружеството пуснаха и интересна снимка.

 

"ТОПЛОФИКАЦИЯ СОФИЯ" РЕШИ ДА ИГРАЕ НА ФИЛМИ С КЛИЕНТИТЕ СИ

 

На нея се вижда красива камина, която вместо огън по средата има...радиатор. Явно от топлото се опитват да върнат загубените си и гневни клиенти с интересни хрумки.

 

КЛИЕНТ Е ОСЪДЕН ОТ ТОПЛОФИКАЦИЯ, БЕЗ НИКОГА ДА Е БИЛ КЛИЕНТ

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.