"Топлофикация"- София става все по-иновативна във фейсбук страницата си. След като пусна виц по свой адрес, сега от дружеството пуснаха и интересна снимка.
"ТОПЛОФИКАЦИЯ СОФИЯ" РЕШИ ДА ИГРАЕ НА ФИЛМИ С КЛИЕНТИТЕ СИ
На нея се вижда красива камина, която вместо огън по средата има...радиатор. Явно от топлото се опитват да върнат загубените си и гневни клиенти с интересни хрумки.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!