Във фейсбук групата Забелязано в София се появи клип на момче, което прави офроуд в столичния квартал Мотописта.
Момчето кара колата си в квартала и показва завидни умения на шофьор.
А ето и няколко коментара:


Във фейсбук групата Забелязано в София се появи клип на момче, което прави офроуд в столичния квартал Мотописта.
Момчето кара колата си в квартала и показва завидни умения на шофьор.
А ето и няколко коментара:


Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!