С нов хит ни изненада ексцентричният оркестър „Ексел“ от Кюстендил. Музикантите, които преди време се прочуха с хит за най-добрия български боксьор Кубрат Пулев, преди няколко дни пуснаха новa уникална песен.
Този път парчето, което обещава да стане хит, е насочено за пазара извън пределите на България. От оркестър „Ексел“ възпяват не кой да е, а испанския гранд Барселона и една от най-големите световни звезди във футбола Лионел Меси, пише gong.bg.
Освен за ритмите, този път музикантите от Кюстендил са се постарали и с видеото към песента. На него всички членове на формацията са с екипи на каталунския гранд и освен с инструментите, показват завидни умения и с футболната топка.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!