Милионерите в лигата на богатите не се победиха (видео)

22.02.2023 г.
43
0

Милионерите от "РБ Лайпциг" и "Манчестър Сити" не се победиха в лигата на богатите. Двата отбора завършиха 1:1 в мач от 1/8-финалите в Шампионската лига.

източник: twitter

Първото полувреме беше изцяло за гостите от Англия. Момчетата на Пеп Гуардиола имаха няколко шанса за гол, но единствено Рияд Марез намери път към мрежата на домакините. Алжирецът се разписа в 27-та минута.

“Сити” показа кой е властелинът на Висшата лига (видео)

През втората част "РБ Лайпциг" показа различно лице и на свой ред взе инициативата. След като през първото полувреме отправиха едва един удар дошъл в самия му край, след почивката домакините показаха, защо са в тази фаза на турнира.

Изравнителният гол за тях дойде 20 минути преди края, когато Йошко Гвардиол засече с глава центриране на Халстенберг.

Така двата отбора, чийто собственици са едни от най-богатите в света ще решат всичко на реванша в Манчестър.