30 са ранени след като хвърлят смартфони в огън в Лондон (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.05.2018 7:55
135
0

30 души са пострадали след малка експлозия в Стамфорд хил, Лондон, съобщи Ройтерс. Инцидентът се случил по време на отбелязването на еврейския празник Лаг ба-Омер, на който традиционно се палят огньове.

 

Всичко било наред, докато някой не решил да хвърля смартфони в един от тях като "предупреждение за злото на мобилните телефони". Високозапалимите литиево-йонни батерии в устройствата обаче оправдали обвинението и избухнали в ярък пламък.

 

Около 10 души получили изгаряния мигновено. Другите 20 пострадали били ранени в паниката, когато тълпата побягнала от експлозията, съобщава местната полиция. Няма тежко пострадали.

 

Източник: Clubz.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.