Авторите в екшън сериала "Черната лагуна" си ни представили като тъпи. Българинът е епизода е бившо ченге, което за да отърве кожата си е изпял всичко.
Авторите в екшън сериала "Черната лагуна" си ни представили като тъпи. Българинът е епизода е бившо ченге, което за да отърве кожата си е изпял всичко.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!