Арестуваха българи заради опънати палатки на плаж в Гърция

Арестуваха българи заради опънати палатки на плаж в Гърция

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
20.08.2017 10:03
65
0

Властите в Гърция отново арестуваха трима българи, които въпреки забраната опънаха палатки на най-силно охраняваните плажни ивици на Халкидики. Наложена им е глоба от 150 евро на човек. 

 

 

Сънародниците ни са санкционирани и за оставени отпадъци на плажа по закона за замърсяване на околната среда. В този случай глобата е над 300 евро, съобщи БНР. 

 

В Гърция замърсяването на плажа се счита за тежко престъпление. Много високи глоби се предвиждат и за палене на огън, независимо от мястото.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.