Автомобил се вряза в пешеходци в Санкт Петербург

Автомобил се вряза в пешеходци в Санкт Петербург

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
20.08.2017 9:57
78
0

Един човек е загинал, още четирима са пострадали, след като автомобил се е врязъл в пешеходци в Санкт Петербург.

 

От катастрофата са пострадали "жена, родена 1980 година (починала на място), жена, родена 1970 година (тежко пострадала), жена, родена 1999 година (тежко пострадала), мъж 1997 година (тежко пострадал) и пътник в автомобила – мъж роден 1990 година (средна телесна повреда)“, пише в съобщението на градските власти, цитирано от ТАСС.

 

Според предварителните данни, шофьорът на автомобила не се е справил с управлението му, в резултат, от което машината се е врязала в „нежилищно съоръжение, а след това и в пешеходците в близост до местопроизшествието“, уточнява Фокус. Шофьорът е задържан.

 

За инцидента, станал снощи, тече проверка. 

 

Източник: Offnews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.