Българин спечели Лига Европа с Атлетико

Българин спечели Лига Европа с Атлетико

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.05.2018 10:25
116
0

Българинът Димо Пиличев, част от екипа на Атлетико Мадрид, от снощи е шампион в Лига Европа с испанския тим.

 

 

Пиличев, който е дипломиран треньор по футбол, от няколко години живее в Испания и е домакин на Атлетико.

 

Димчо Пиличев е изключително уважаван в клуба и се ползва с доверието на треньора Диего Симеоне.

 

Той е бивш футболист, завършил е НСА със специалност "треньор по футбол". Пиличев заминава за Испания преди години и малко по-късно започва работа в школата на Атлетико Мадрид, като преминава от детските селекции през Атлетико Б до представителния състав на клуба.

 

""

 

Източник: Gong.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.