Българин в болница след атентата в Лондон, има съмнение и за друга пострадала

Българин в болница след атентата в Лондон, има съмнение и за друга пострадала

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.06.2017 12:20
66
0

Български гражданин е пострадал при терористичната атака в Лондон на 3-ти срещу 4-ти юни, съобщи Министерството на външните работи.

 

В момента човекът, чието име не се съобщава, е в стабилно състояние. Настанен е в болница за лечение. Информация за това е получена в българското посолство в Обединеното кралство от Форин офис (външното министерство на Великобритания). Предстои посланикът ни Константин Димитров да го посети.

 

РУМЪНСКИ ГОТВАЧ СТАНА ГЕРОЙ СЛЕД КАТО УДАРИ ЕДИН ОТ ТЕРОРИСТИТЕ В ЛОНДОН И ПРИЮТИ 20 ДУШИ В ПЕКАРНАТА СИ (ВИДЕО)

 

Българското посолство е подало до полицията данните на друга наша сънародничка по сигнал на нейни роднини, за която има съмнения, че е пострадала.

 

В атентата загинаха 7 души, други 48 бяха ранени.

 

Източник: Оffnews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.