Джип удари линейка с бебе в София. При инцидента, станал на бул. „Тодор Александров”, има пострадали, съобщи NOVA.
Спешният автомобил е транспортирал 7-месечно бебе и неговата майка, които не са пострадали тежко. Шофьорът на линейката е откаран в болница с оплаквания за болки в главата. Лекарят също е транспортиран към лечебно заведение.
Шофьор на джипа е мъж на 47 години. За него е повикана линейка, защото е получил болки в гърдите.
Жена от автомобила е откарана към ВМА с болки в кръста.
В превозното средство е имало още трима пътници - майка с двете ѝ деца - на 6 и 8 години.
Децата са с оплаквания за болки в областта на шията и са закарани в „Пирогов”.
Ударената линейка е от болницата в Пирдоп. Оттам е и бебето, което е трябвало да бъде настанено в болница в София за лечение.
На мястото на инцидента са изпратени няколко линейки.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!