Джип удари линейка с бебе в София

Джип удари линейка с бебе в София

Всичко от Мариана Валентинова
Мариана Валентинова
03.03.2025 13:30
16984
0

Джип удари линейка с бебе в София. При инцидента, станал на бул. „Тодор Александров”, има пострадали, съобщи NOVA.

Спешният автомобил е транспортирал 7-месечно бебе и неговата майка, които не са пострадали тежко. Шофьорът на линейката е откаран в болница с оплаквания за болки в главата. Лекарят също е транспортиран към лечебно заведение.

Шофьор на джипа е мъж на 47 години. За него е повикана линейка, защото е получил болки в гърдите. 

Жена от автомобила е откарана към ВМА с болки в кръста. 

В превозното средство е имало още трима пътници - майка с двете ѝ деца - на 6 и 8 години. 

Децата са с оплаквания за болки в областта на шията и са закарани в „Пирогов”.

Ударената линейка е от болницата в Пирдоп. Оттам е и бебето, което е трябвало да бъде настанено в болница в София за лечение.

На мястото на инцидента са изпратени няколко линейки.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.