Джуди Халваджиян, Зуека и Рачков бяха гости в сутрешния блок на Нова телевизия "Здравей, България", за да разкажат повече за старта на новия 15-ти сезон на "Господари на ефира".
Продуцентът на шоуто дърпа завесата на новия сезон, водещи ще бъдат Зуека и Рачков, а темите и проблемите, които ще подхванем са повече от интересни и отразяват най-наболелите проблемите в обществото.
Няма да липсват гафове и много забавни моменти.
Гледайте ни тази вечер в 23:00 часа в ефира на Нова телевизия.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!