На първо място в класацията ни Гледам и не вярвам на ушите си се наредиха двама фотографи и един оператор в битка за по-добра гледка.
Ще кажеш, че снимат някой холивудска звезда, а то цялото блъскане било заради политик.
Гледаме и не вярваме на бутането им.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!