Гала дегустира близалки с мравки в "На кафе"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.05.2017 9:50
94
0

На първо място в класацията ни Гледам и не вярвам на ушите си застават сладките изкушения в "На кафе".

 

Ася от екипа на предаването се е върнала от Лас Вегас с армагани за водещата Гала. Изключителните близалки с мравки изненадаха Гала, но не я отказаха да ги опита.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.