Гърмящите змии са ужасяващи и много опасни. Едва ли някой иска да ги види в дома си. За жалост точно това преживяват няколко човека. Те неволно са "приютили" гърмяща змия в тоалетната си. Собствениците на дома били ужасени от случката и много учудени как влечугото е влязло точно в тяхната тоалетна. За щастие не се е достигнало до инциденти и змията е била преместена.
Още от Новини
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!