Гладни вълци прииждат към Солун, властите предупредиха хората

Гладни вълци прииждат към Солун, властите предупредиха хората

Всичко от Йордан Йорданов
Йордан Йорданов
10.11.2024 14:15
1816
1

Гладни вълци прииждат към Солун, властите предупредиха хората. В парковете в близост до града и околните гори са се появили дивите животни. Препоръчва се гражданите да са предпазливи и при нужда да се свързват с полицията.

АНТИМАФИОТ №1 В ИСПАНИЯ КЪТАЛ 20 МЛН. ЕВРО В ТАЙНИЦИ У ДОМА СИ

До крайният квартал на Солун - Куфаля се появиха вълци. Те са забелязани в извънградски парк и горски район, където често се разхождат местните жители.

Засега властите издадоха нареждане само за предпазливост, като очакват конкретни мерки и нареждане от страна на министерството на околната среда, съобщава БНР.

Местните жители коментират, че за първи път в този район се появяват вълци, които търсят храна и може да са много опасни. Препоръчва се при забелязване на вълк в района хората да запазят спокойствие и да не се движат бързо и заплашително към хищника.

Да не се ходи в района, където фотокамери са фиксирали движение на вълци. За опасността са информирани също родители и учители. Прекратиха екскурзиите на ученици в рисковия район до Солун.

1 Коментар

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация
Реклама
Реклама

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.

`