Григор Димитров и Федерер играят в понеделник вечер

Григор Димитров и Федерер играят в понеделник вечер

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
09.07.2017 9:32
70
0

Мачът между Григор Димитров и Роджър Федерер ще бъде гвоздея в програмата на осминафиналите на "Уимбълдън". Организаторите поставиха сблъсъка между двамата на централния корт, като той ще бъде последен в понеделник.

 

 

 

Първи на корта в понеделник ще излязат Ана Конюх и Винъс Уилямс, които трябва да започнат в 15 ч. българско време.

 

След това шампионът и №1 в света Анди Мъри ще изиграе двубоя си срещу французина Беноа Пер. По традиция представителят на домакините играе всичките си мачове на централния корт.

 

Срещата между Димитров и Федерер е трета и няма да започне преди 20 ч. българско време (18 ч. местно).

 

Неделя е почивен ден на "Уимбълдън", затова по програма всички двубои от осминафиналите се играят в понеделник.

 

Димитров и Федерер са изиграли пет мача помежду си, като до момента българинът няма победа срещу бившия №1.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.