Има подобрение в състоянието на част от пострадалите в зверската катастрофа на "Тракия"

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
16.04.2018 7:45
67
0

Състоянието на пострадалите при тежката катастрофа с автобус на магистрала „Тракия” се подобрява.

 

 

Настанените в бившата окръжна болница ”Света Анна”, която прие най-много от ранените при инцидента, са стабилизирани. Те са вече контактни и дишат самостоятелно. Няма пряка опасност за живота им, но все още са възможни усложнения, съобщават от болницата, цитирани от mediapool.bg.

 

Ако състоянието на пациентите позволява, още днес ще бъдат направени нови операции. Една от пострадалите жени ще бъде оперирана заради фрактура на китка и гръбначни прешлени, а друга заради фрактура на раменната кост

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.