Как Германия печели милиарди от боклук?

Как Германия печели милиарди от боклук?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.05.2018 10:52
71
0

Знаете ли, че под Потсдамер плац в Берлин има таен тунел? В него се разделят тоновете отпадъци, които се изхвърлят ежедневно на площада. Тунелът е част от един бизнес, от който Германия печели годишно милиарди.

 

 

Вижте повече във видеото: 

 

""

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.