На второ място в Гледам и не вярвам на ушите си е гръмогласният шеф от кухнята на ада.
Той не просто вика и обижда, но и хвърля храна и тигани.
Обидите се сипят като сол, а ние гледаме и не вярваме на начина им на готвене.
На второ място в Гледам и не вярвам на ушите си е гръмогласният шеф от кухнята на ада.
Той не просто вика и обижда, но и хвърля храна и тигани.
Обидите се сипят като сол, а ние гледаме и не вярваме на начина им на готвене.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!