Малко дете падна в шахта и се удави

Малко дете падна в шахта и се удави

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.05.2018 13:20
70
0

3-годишно дете е починало, след като падна в шахта на пречиствателна станция в сливенското село Самуилово, съобщиха от полицията в града.


Сигнал е бил подаден от родителите на детето около 16:30 ч. на 20 май. По техни данни то е липсвало от 13:30 ч. същия ден.
 

Детето е било открито тази сутрин около 09:00 ч. на пречиствателна станция в село Самуилово, пише Дарик. То е било оставено без родителски надзор и се е удавило, след като е паднало в колектор на шахта, където се събират отходните води на града.


 
По случая е образувано досъдебно производство.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.