Мъж запълва дупките на улицата си със собствени средства. Готов е да направи това и на други места по сигнал на граждани.
„Няколко пъти спуках гума и затова реших да запълня дупките първо в моя квартал. Всеки ден минавам по този път и трябва да избера по една дупка, през която да мина”, разказа мъжът.
Източник: Nova.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!