Мъж запълва дупките по улиците със собствен бетон

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
24.04.2018 10:30
118
0

Мъж запълва дупките на улицата си със собствени средства. Готов е да направи това и на други места по сигнал на граждани. 

 

 

„Няколко пъти спуках гума и затова реших да запълня дупките първо в моя квартал. Всеки ден минавам по този път и трябва да избера по една дупка, през която да мина”, разказа мъжът.

 

 

Източник: Nova.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.