Момче на 12 години открадна кредитната карта на родителите си и замина на почивка в Бали

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.04.2018 10:10
76
0

Момче на 12 години от Сидни открадна кредитната карта на родителите си и замина на екскурзия в Бали.

 

Детето се е скарало с родителите си, измамило е баба си и отлетяло за Бали. Момчето успява да си резервира полет и да замине, въпреки че няма право да лети сам, като използва терминала за самообслужване.

 

Версията за пред родителите му била, че отива на училище.

 

След като пристига в Бали, се настанява в хотел, а на персонала обяснява, че всеки момент ще дойде сестра му.

 

Всичко става ясно, след като от училището на момчето сигнализират, че той отсъства.

 

 

Когато разбират, че е в Бали, майката на детето отива, за да го прибере. Притеснените родители все пак се радват, че детето им е добре, въпреки случката.

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.