Нашият Таско Ерменков отиде пред парламента, за да почерпи колегите си с вода, така той иска да разбере дали е отровна.
Г-н Ерменков има няколко предложения към колегите си. Освен доставки на газ, можем да си доставяме и вода от руснаците. Режим на водата също може да се въведе.
Поздравяваме всички депутати, които се престрашиха да пийнат от водата.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!