В класацията ни NaЙs, A ?! тези седмица попада едно изпълнение на песента "Брала мома къпини" от японска група.
Музикантите са решили да подплатят изпълнението си с кадри от сватба. За жалост обаче са се заблудили и са използвали кадри не от наш празник, а от такъв в Македония.
Надяваме се, че не мислят песента за македонска, а просто са се заблудили.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!