Нито глоби, нито катастрофи ще спрат шофьорите от нарушения? (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
16.04.2018 9:31
85
0

Шофьорите често се възползват от автобусната лента. Безразсъдно каране и липса на спазени правила са само част от проблемите на пътя.

 

 

Колко още нещастни случаи трябва да се случат и колко още жертви трябва да има, за да имаме по-отговорни шофьори?

 

Ето как коментират потребителите в групата Забелязано в София:

 

""

 

Много от коментиращите са съгласни, че камера и глоби са повече от нужни: 

 

""

 

За други да са свитедели на нарушения се е превърнало в ежедневие и те не мислят, че промяна ще има:

 

""

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.