Шофьорите често се възползват от автобусната лента. Безразсъдно каране и липса на спазени правила са само част от проблемите на пътя.
Колко още нещастни случаи трябва да се случат и колко още жертви трябва да има, за да имаме по-отговорни шофьори?
Ето как коментират потребителите в групата Забелязано в София:

Много от коментиращите са съгласни, че камера и глоби са повече от нужни:

За други да са свитедели на нарушения се е превърнало в ежедневие и те не мислят, че промяна ще има:

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!