В социалните мрежи се появи видео на пазач в Нов Български Университет, който при появата на куче в сградата, веднага се наведе, хвана го и го изхвърли навън. След това затвори вратата и зае ролята си на пазач от външната страна, за да попречи на животното да влезе отново вътре.
Потребителите в групата Забелязано в София нямаше как да останат безучастни след видяното.
Много от коментиращите бяха съгласни с решението на охраната:





Други отбелязаха, че размерите на кучето изискват по-различен подход:

.png)


Трети пък имаха по-философски поглед над нещата:



Четвърти на своя страна заплашиха, че когато посетят университета утре, ще се разправят лично с охраната:


Дали възпитанието е виновно?

Достигаме до извода, че...

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!