Освободиха от длъжност цялото ръководство на МВР-София област

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.06.2018 13:45
87
0

Цялото ръководство на МВР-София област е освободено от длъжност. Това съобщи вътрешният министър Валентин Радев.



Причината е несправяне с работата, включително с издирването на избягалия затворник Владимир Пелов, който бе убит преди седмица в Ботевград. За момента няма информация кой ще наследи директора на областната дирекция Георги Григоров. 
 

"Те не се справиха. Има нещо, което не е направено в цялата област", каза Радев.  По думите на министъра ръководството на областната дирекция не е успяло да обясни защо не са успели да се справят със ситуацията, като отбеляза, че са пропуснали да свършат "някои неща", пише Дарик.

 

Министър Радев каза още, че има и други допуснати грешки, за които ще бъде потърсена отговорност на други нива.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.