Откраднаха 42 машини за копаене на криптовалута от офис в Гоце Делчев

Откраднаха 42 машини за копаене на криптовалута от офис в Гоце Делчев

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.05.2018 11:15
136
0

Неизвестни откраднаха 42 машини за добив на криптовалута от офис за сървърни дейности в Гоце Делчев.
 

 


Ударът е направен за времето от 20:00 часа на 26 май до 09:50 часа на следващия ден. Това е поредната кражба на машини за добив на криповалути в региона. 


През март бяха откраднати пет машини за производство на криптовалута от къща в Гоце Делчев. А месец по-рано крадци атакуваха фирмен офис в Благоевград, откъдето задигнаха машини за копаене на биткойни на стойност около 200 000 лева.


В началото на този месец пък бяха откраднати четири машини за добив на биткойни в Гоце Делчев. 


Нито една от кражбите не е разкрита.

 

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.