Откриха откраднатите машини за копаене на криптовалута

Откриха откраднатите машини за копаене на криптовалута

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.05.2018 14:51
103
0

Откриха машините за криптовалута, откраднати от офис в Гоце Делчев. Обирджиите ги скрили високо в местността Мусомишки ливади, съобщава NOVA.

 

 

ОТКРАДНАХА 42 МАШИНИ ЗА КОПАЕНЕ НА КРИПТОВАЛУТА ОТ ОФИС В ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

 


По-рано стана ясно, че са били откраднати 42 машини за добив на криптовалута от офис за сървърни дейности в Гоце Делчев.


Ударът е направен през уикенда.  Сигналът бил подаден от собствениците, а охранителни камери заснели обирджиите.
 

Това е поредната кражба на машини за добив на биткойни в региона. През март бяха откраднати пет машини за производство на криптовалута от къща в Гоце Делчев. А месец по-рано крадци атакуваха фирмен офис в Благоевград, откъдето задигнаха машини за копаене на биткойни на стойност около 200 000 лева.


В началото на този месец пък бяха откраднати четири машини за добив на биткойни в Гоце Делчев. Нито една от кражбите досега не бе разкрита.
 

 

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.