Откриха тялото на момчето, което изчезна в река Струма. 11-годишно момче изчезна във водите на реката вчера и веднага започна акция по издирването му.
Снощи тя не даде резултат и бе подновена в ранните часове в неделя. Детето не е оцеляло.
11-годишното момче от село Микрево, община Струмяни, влязло с други деца в реката в късния следобед в събота. Водите повлекли детето. Другарчетата му излезли и повикали помощ. Десетки се включиха в акцията по издирването на момчето, сред които екипи на пожарната, БЧК, рафтъри.
Детето е било в района на гости.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!