Откриха тялото на детето, което река Струма завлече

Откриха тялото на детето, което река Струма завлече

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.06.2018 9:05
146
0

Откриха тялото на момчето, което изчезна в река Струма. 11-годишно момче изчезна във водите на реката вчера и веднага започна акция по издирването му.

 

Снощи тя не даде резултат и бе подновена в ранните часове в неделя. Детето не е оцеляло.


11-годишното момче от село Микрево, община Струмяни, влязло с други деца в реката в късния следобед в събота. Водите повлекли детето. Другарчетата му излезли и повикали помощ. Десетки се включиха в акцията по издирването на момчето, сред които екипи на пожарната, БЧК, рафтъри.

 

Детето е било в района на гости.
 
 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.