Първата ни ракета Григор Димитров излезе срещу Маркос Багдатис в мач от втория кръг на Уимбълдън и взе убедителна победа.
Димитров се изправи срещу кипъреца Багдатис в ролята на солиден фаворит. Това беше деветият мач между двамата, като българинът има солиден превес.
Следващият противник на Гришо в третия кръг ще бъде победителя от двойката Джон Иснър (САЩ) – Дуди Села (Израел)
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!