Първокласник от Бургас в болница след побой в училище

Първокласник от Бургас в болница след побой в училище

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.05.2017 9:22
127
0

Първокласник от СУ "Константин Преславски" в Бургас е приет в болница след побой в училището, съобщи "24 часа". Малкият Данаил е с избити зъби, оплаквал се е и от болки в корема. Инцидентът е станал на 4 май. В училището тече проверка, уточнява се какво точно се е случило.

 

"Не мога да коментирам, в момента имам работа", каза психологът на училището Светлозар Янев. По непотвърдени данни едва, когато бащата на детето го взел от училище, то се оплакало, че много го боли корема.

 

Вкъщи родителите видели, че детето има избити няколко зъба. Те веднага алармирали полицията, по случая работят служители от Второ РУП. Момченцето е настанено в отделението по ортопедия към УМБАЛ Бургас.

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.