Питбул нахапал кучето на Джерард Бътлър - Шушка, докато актьорът се разхождал из София.
"Разхождахме се по улицата един ден и видяхме един питбул, красиво куче. Кафяв питбул и млад мъж, стоящ до него.
Аз си помислих „какво прекрасно куче” и в този момент, Шушка се беше приближила да го подуши. В следващия момент челюстта на кучето беше захапала муцуната ѝ.
Има разрези на муцуната и врата си. За секунда си помислих, че точно се върнахме с нея в България, а сега ще я изгубя.
Обичам питбулите, те са прекрасни кучета, но аз съм виждал как хапят, не бях виждал как хапят моето куче, беше ужасна гледка, но разбрах че това е голям проблем в България", коментира Бътлър в свое интервю по БТВ.
Източник: Novini.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!