Питбул нахапа Шушка - кучето на Джерард Бътлър в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.05.2018 12:35
100
0

Питбул нахапал кучето на Джерард Бътлър - Шушка, докато актьорът се разхождал из София.

 

 

"Разхождахме се по улицата един ден и видяхме един питбул, красиво куче. Кафяв питбул и млад мъж, стоящ до него.

 

Аз си помислих „какво прекрасно куче” и в този момент, Шушка се беше приближила да го подуши. В следващия момент челюстта на кучето беше захапала муцуната ѝ.

 

Има разрези на муцуната и врата си. За секунда си помислих, че точно се върнахме с нея в България, а сега ще я изгубя.

 

Обичам питбулите, те са прекрасни кучета, но аз съм виждал как хапят, не бях виждал как хапят моето куче, беше ужасна гледка, но разбрах че това е голям проблем в България", коментира Бътлър в свое интервю по БТВ.

 

Източник: Novini.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.