Пиян баща нападна акушерка, искал да види веднага бебето си

Пиян баща нападна акушерка, искал да види веднага бебето си

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
13.07.2017 8:43
83
0

Отново баща нападна акушерка – този път в Стара Загора. Жената била нападната от пиян мъж, който искал веднага да види новороденото си дете.

 

Инцидентът е станал около 11:30 ч. вчера. 28-годишният мъж от ромски произход влязъл в АГ клиниката в града заедно с по-голямото си дете и оператор.

 

БАЩА ПРЕБИ ЛЕКАРКА В "ШЕЙНОВО"

 

На входа на болницата те не били допуснати, защото в отделението по неонатология входа за външни лица е забранен. Това ядосало мъжа и той упражнил физическа сила върху акушерка. Счупил и близкото стъкло на врата.
 

От болницата е подаден сигнал в полицията и мъжът е задържан за 24 часа.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.