Пиян шофьор блъсна дете на пешеходна пътека в София

Пиян шофьор блъсна дете на пешеходна пътека в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.06.2018 12:22
121
0

15-годишно момиче е блъснато на пешеходна пътека в София.
 

Инцидентът е станал около 13:30 ч. днес на бул. „Дондуков“ в района на Първа английска гимназия.

 
По първоначална информация момичето е преминавало пътеката, след като кола му дала предимство. Встрани обаче изскочил джип „Мерцедес“, който блъснал детето. В опит да избегне удара шофьорът на мерцедеса ударил и друга кола в насрещната лента.
 

Момичето е откарано в Пирогов, контактно и със съмнения за счупена ръка.

 
Алкохолната проба на водача е положителна.

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.