Пореден акт на насилие над животни в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
16.05.2018 10:20
70
0

На второ място в класацията ни Вие ги хващате ние ги пускаме ще видим един видео, което показва поредния акт на насилие над животно.

 

Видеото е заснето в софийския квартал "Надежда" и показва как хора бият, впрегнати в каруци, коне.

 

Скъпи приятели, при подобни случай се обръщайте към новосформираната Зоополиция като сигнализирате на телефон 112. А ако от там не вземат мерки, обадете се на нас.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.