Правителството остана без сайт

Правителството остана без сайт

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
11.09.2017 11:33
60
0

Интернет страниците на правителството и на всички министерства не работят от часове.

 

 

Опитът да бъде отворен който и да е сайт с разширение government.bg е неуспешен.

 

От правителствената пресслужба коментираха, че са наясно със ситуацията и става въпрос за технически проблем. Нямало основание за съмнение, че става въпрос за хакерска атака. Оттам увериха, че скоро проблемът ще бъде отстранен.

 

През 2012 г. сайтът на правителството стана жертва на външна атака. Към него едновременно бяха отправени множество заявки на потребители, което го срина. Не е ясно дали и сега проблемът е от такова естество.

 

Източник: Оffnews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.