Репортер на НОВА предава на живо от мястото на инцидента, където по-рано днес автобус на "Юнион Ивкони" се сблъска с лек автомобил на магистрала "Тракия".
Виждайки пострадали от тежката катастрофа наблизо, той използва довода, че е на живо, за да получи коментар, когато те ясно изразяват нежеланието си да участват в интервю.
В кадрите се чува размяната на следните реплики:
Репортер: "Знам, че е тежък момент..."
Пострадали: "Не, няма да говорим..."
Репортер: "На живо сме...на живо сме..."
По-късно пострадалите добавят "не ме интересува на живо ли сте или не", "няма значение, не разбирате какво е, моля ви, не можем да говорим в момента за това".
ДЕСЕТ ЧОВЕКА ЗАГИНАХА СЛЕД КАТО АВТОБУС КАТАСТРОФИРА И СЕ ПРЕОБЪРНА НА МАГИСТРАЛА "ТРАКИЯ"
По думите на репортера "хората са разбираемо раздразнени" от случилото се.
Мигове по-късно репортерът продължава опитите си за разпит с Тошко Бързилов, един от пожарникарите, от когото се разбира, че няма останали пътници в автобуса.
Продължава разследването.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!