Репортери на Господарите спечелиха футболна купа с Нова ТВ

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
16.05.2017 14:58
120
0

Нашите репортери Тони Бутони и Влади Василев вдигнаха купата на медийната футболна лига.

 

Те бяха част от отбора на Нова телевизия, който завоюва първото място след изключителна драма. Втори се наредиха БТВ, а трети БНТ.  

 

Всичко се реши в последния мач за сезона срещу отбора на Спортал, срещата завърши при резултат 4:4, който устройваше напълно нашите момчета, който станаха шампиони именно с 1точка пред БТВ.  

 

Нашият Тони Бутони блесна с 2 невероятни гола и асистенция за шампионското реми. Първото попадения бе след изключителна странична ножица секунди преди края на първото полувреме, а вторият гол на Тони Бутони бе черешката на тортата - удар няколко метра зад центъра и с помощта на горната греда.

Поздравяваме отбора на Нова телевизия за успеха и им пожелаваме догодина да защитят златните медали.
 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.