РУМЕН УГРИНСКИ ОТНОВО ЗАЕМА СВОЕТО МЯСТО ДО ЛЮБИМАТА СИ ЕКРАННА ПОЛОВИНКА МАРИЯ ИГНАТОВА

РУМЕН УГРИНСКИ ОТНОВО ЗАЕМА СВОЕТО МЯСТО ДО ЛЮБИМАТА СИ ЕКРАННА ПОЛОВИНКА МАРИЯ ИГНАТОВА

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.06.2018 9:58
198
0

Румен Угрински застава рамо до рамо до своята любима телевизионна партньорка Мария Игнатова в „Господари на ефира“ от този понеделник, 4-и юни до края на сезона.

 

Към звездния тандем ще се присъедини и трети водещ - специалният „агент под прикритие” на „Господарите” – кучето Дасти, известно с това, че надушва корупцията и порочните практики отдалеч.

 

В петък бе последното предаване за сезона на блестящия Герасим Георгиев-Геро, който се възползва от отсъствието на колегата си Угрински, за да покани Мария Игнатова за свой партньор в актуалното предаване.

 

Очаквайте завръщането на Румен, Мария и Дасти в „Господари на ефира“ от понеделник, 4-и юни, 23:00 ч, по NOVA.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.