Шофьор на автобус пострада при нападение от 17-годишен в столичния квартал „Христо Ботев“

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.08.2026 9:15
23
0

Шофьор на автобус е пострадал, а превозното средство е със счупени стъкла след нападение в столичния квартал „Христо Ботев“ в понеделник вечерта. По случая е задържан 17-годишен младеж.

Кондуктор нападна пътничка с касов апарат във влака за Радомир

От Спешна помощ съобщиха, че „мъж е започнал да чупи стъклата на автобуса“, при което е пострадал водачът. По първоначална информация няма ранени пътници, пише БНТ.

Шофьорът е със сцепена вежда и е получил медицинска помощ. Към момента е установено, че е счупено стъклото на една от вратите на автобуса. Обстоятелствата около инцидента се изясняват.

Подобни прояви на агресия срещу шофьори на градския транспорт са напълно недопустими. Независимо от възрастта на извършителя, подобно поведение трябва да има реални последици.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.