Скъпи приятели, зрител ни изпрати видео, в което шофьор кара в аварийната лента на насрещното движение и то на магистрала.
Нарушение направи и един от шофьорите на ВиК Добрич, който също кара в насрещното.
Надяваме се шефовете на ВиК да вземат мерки, а вие се пазете, защото голямото пътуване започна.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!