Шофьор удари патрулка, двама полицаи са пострадали

Шофьор удари патрулка, двама полицаи са пострадали

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
29.04.2018 11:00
97
0

Двама полицаи са пострадали при инцидент тази нощ в София; единият от тях остава за лечение в болница след комоцио, информира МВР.

 


Инцидентът станал в полунощ на "Симеоновско шосе", когато униформените били на работа. Те били в патрулката, докато извършвали проверка на документи. Колата им била ударена от друг автомобил в задната част.

 

ПОЛИЦЕЙСКИ ПАТРУЛ БЛЪСНА ДВЕ ДЕЦА НА ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА (ВИДЕО)



От удара и двамата пострадали. Шофьорът, който блъснал патрулката, не бил употребил алкохол и в кръвта му не били открити упойващи вещества.

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.